Porównaj moc (725 KM vs 343 KM), bagażnik i cenę (1 664 300 zł vs 184 500 zł ) w jednym miejscu. Sprawdź, który samochód jest lepszym wyborem – Ferrari Purosangue czy Toyota C-HR+.
Cena i efektywność to kluczowe czynniki przy zakupie auta – właśnie tu często widać największe kontrasty.
Toyota C-HR+ jest istotnie tańszy – jego cena zaczyna się od 184 500 zł , podczas gdy Ferrari Purosangue kosztuje 1 664 300 zł . Różnica wynosi około 1 479 878 zł.
Moc, moment obrotowy i przyspieszenie wiele mówią o tym, jak auto prowadzi się na co dzień. Tu widać, kto oferuje więcej dynamiki.
Pod względem mocy silnika Ferrari Purosangue ma znacznie więcej mocy – 725 KM zamiast 343 KM. To różnica około 382 KM.
W przyspieszeniu 0–100 km/h Ferrari Purosangue jest znacznie szybszy – 3,3 s wobec 5,2 s. Różnica wynosi około 1,9 s sekundy.
Różnica widoczna jest również w momencie obrotowym: Ferrari Purosangue ciągnie znacznie mocniej – 692 Nm wobec 338 Nm. Różnica to około 354 Nm.
Samochód rodzinny czy codzienny towarzysz – który oferuje więcej miejsca, komfortu i elastyczności?
Miejsca siedzące: Toyota C-HR+ oferuje więcej miejsc siedzących – 5 wobec 4.
Pod względem masy własnej Toyota C-HR+ jest nieco lżejszy – 1 810 kg wobec 2 033 kg. Różnica to około 223 kg.
Pod względem pojemności bagażnika Ferrari Purosangue oferuje nieco więcej miejsca – 473 L wobec 416 L. To różnica około 57 L litrów.
Toyota C-HR+ wygrywa pojedynek wyraźnie w obiektywnym porównaniu danych.
Ta ocena pokazuje jedynie, który model zdobywa więcej punktów na papierze – nie który z dwóch samochodów jest dla Ciebie właściwy.
Ferrari Purosangue to luksusowy samochód łączący sportowe DNA marki z codzienną użytecznością, oferując włoską prezencję i emocje, które trudno zignorować. To propozycja dla kierowców, którzy chcą miejsca na rodzinne sprawy, ale nie zamierzają rezygnować z dreszczyku i charakteru — auto, które na ulicy nie przejdzie niezauważone.
szczegóły
Toyota C‑HR+ to samochód, który przyciąga spojrzenia odważną, kanciastą sylwetką i miejskim charakterem — idealny dla kierowców, którzy lubią wyróżniać się na ulicy. W codziennej jeździe C‑HR+ stawia na komfort i łatwość obsługi, oferując przy tym oszczędne i przyjemne prowadzenie, które uprzyjemnia każdą trasę.
szczegółyKoszty i Zużycie |
|
|---|---|
|
Cena
1 664 300 zł
|
Cena
184 500 - 237 200 zł
|
|
Zużycie L/100km
17,1 L/100km
|
Zużycie L/100km
-
|
|
Zużycie kWh/100km
-
|
Zużycie kWh/100km
13,4 - 15,5 kWh/100km
|
|
Zasięg elektryczny
-
|
Zasięg elektryczny
458 - 607 km
|
|
Pojemność baterii
-
|
Pojemność baterii
-
|
|
CO2
389 g/km
|
CO2
0 g/km
|
|
Pojemność zbiornika paliwa
100 L
|
Pojemność zbiornika paliwa
-
|
Wymiary i Nadwozie |
|
|---|---|
|
Typ nadwozia
SUV
|
Typ nadwozia
SUV
|
|
Miejsca siedzące
4
|
Miejsca siedzące
5
|
|
Drzwi
5
|
Drzwi
-
|
|
Masa własna
2 033 kg
|
Masa własna
1 810 - 2 010 kg
|
|
Pojemność bagażnika
473 L
|
Pojemność bagażnika
416 L
|
|
Długość
4 973 mm
|
Długość
-
|
|
Szerokość
2 028 mm
|
Szerokość
1 870 mm
|
|
Wysokość
1 589 mm
|
Wysokość
-
|
|
Maksymalna pojemność bagażnika
-
|
Maksymalna pojemność bagażnika
-
|
|
Ładowność
-
|
Ładowność
550 - 655 kg
|
Silnik i osiągi |
|
|---|---|
|
Typ silnika
Benzyna
|
Typ silnika
Elektryczny
|
|
Skrzynia biegów
Automatyczna
|
Skrzynia biegów
Automatyczna
|
|
Szczegóły skrzyni biegów
Automatyczna dwusprzęgłowa
|
Szczegóły skrzyni biegów
Reduktor
|
|
Rodzaj napędu
Napęd na cztery koła
|
Rodzaj napędu
Napęd na przednie koła, Napęd na cztery koła
|
|
Moc KM
725 KM
|
Moc KM
167 - 343 KM
|
|
Przyspieszenie 0-100 km/h
3,3 s
|
Przyspieszenie 0-100 km/h
5,2 - 8,4 s
|
|
Maksymalna prędkość
312 km/h
|
Maksymalna prędkość
-
|
|
Moment obrotowy
692 Nm
|
Moment obrotowy
268 - 338 Nm
|
|
Liczba cylindrów
12
|
Liczba cylindrów
-
|
|
Moc kW
533 kW
|
Moc kW
123 - 252 kW
|
|
Pojemność silnika
6 496 cm3
|
Pojemność silnika
-
|
Ogólne |
|
|---|---|
|
Rok modelowy
2023
|
Rok modelowy
2026
|
|
Klasa efektywności CO2
G
|
Klasa efektywności CO2
A
|
|
Marka
Ferrari
|
Marka
Toyota
|