VS

Honda CR-V vs TYN-e TX1-e porównanie

Porównaj moc (184 KM vs 41 KM), bagażnik i cenę (206 000 zł vs 104 500 zł ) w jednym miejscu. Sprawdź, który samochód jest lepszym wyborem – Honda CR-V czy TYN-e TX1-e.

Honda CR-V vs TYN-e TX1-e: najważniejsze różnice

Honda CR-V

4,7 (7 Opinie)
oceń
  • zdecydowanie większa moc
szczegóły

TYN-e TX1-e

  • znacznie tańszy
  • znacznie większy zasięg elektryczny
  • znacznie lżejszy
szczegóły

Wszystkie szczegóły dotyczące osiągów, zużycia paliwa, zasięgu i pojemności bagażnika znajdziesz w porównaniu technicznym poniżej – wraz z opiniami użytkowników o obu modelach.

Szczegóły techniczne: konkretne różnice między modelami

CR-V

Koszty i zużycie

W kwestii ekonomii oba modele pokazują ciekawe różnice.

TYN-e TX1-e jest znacznie tańszy – jego cena zaczyna się od 104 500 zł , podczas gdy Honda CR-V kosztuje 206 000 zł . Różnica wynosi około 101 528 zł.

Pod względem zasięgu elektrycznego TYN-e TX1-e wypada znacznie lepiej: osiąga do 135 km, czyli około 57 km więcej niż Honda CR-V.

TX1-e

Silnik i osiągi

Moc, moment obrotowy i przyspieszenie wiele mówią o tym, jak auto prowadzi się na co dzień. Tu widać, kto oferuje więcej dynamiki.

Pod względem mocy silnika Honda CR-V ma zdecydowanie więcej mocy184 KM zamiast 41 KM. To różnica około 143 KM.

Różnica widoczna jest również w momencie obrotowym: Honda CR-V ciągnie wyraźnie bardziej mocniej – 335 Nm wobec 120 Nm. Różnica to około 215 Nm.

CR-V

Przestrzeń i praktyczność

Wnętrze, bagażnik i ładowność mają kluczowe znaczenie w codziennym użytkowaniu. Liczy się komfort i elastyczność.

Miejsca siedzące: Honda CR-V oferuje więcej miejsc siedzących – 5 wobec 2.

Pod względem masy własnej TYN-e TX1-e jest znacznie lżejszy – 930 kg wobec 1 821 kg. Różnica to około 891 kg.

Pod względem ładowności TYN-e TX1-e wypada odczuwalnie lepiej – 620 kg wobec 475 kg. Różnica to około 145 kg.

Kto wygrywa wyścig w analizie danych?

TYN-e TX1-e jest zdecydowanie lepszy w obiektywnym porównaniu danych.
Ta ocena pokazuje jedynie, który model zdobywa więcej punktów na papierze – nie który z dwóch samochodów jest dla Ciebie właściwy.

104 497 zł
TX1-e

TYN-e TX1-e

  • Typ silnika Elektryczny
  • Skrzynia biegów Automatyczna
  • Rodzaj napędu Napęd na tylne koła
  • Moc KM 41 KM
  • Zasięg elektryczny 135 km
Honda CR-V
TYN-e TX1-e

Koszty i Zużycie

Zobacz analizę szczegółową

Silnik i osiągi

Zobacz analizę szczegółową

Wymiary i Nadwozie

Zobacz analizę szczegółową

Honda CR-V

Honda CR‑V to praktyczny i niezawodny SUV dla tych, którzy chcą dużo przestrzeni i mało zmartwień na co dzień. Jeździ pewnie, ma przemyślany układ wnętrza i rozsądny charakter, dzięki czemu świetnie sprawdzi się zarówno w miejskim zgiełku, jak i podczas weekendowych wyjazdów.

szczegóły

TYN-e TX1-e

TYN-e TX1-e to elektryczny miejski crossover, który zaskakuje zwinnością w korkach i oryginalną stylizacją bez udawania luksusu. Za kierownicą daje praktyczny komfort i sprytne rozwiązania — idealny dla kogoś, kto chce codziennej wygody i odrobiny charakteru, niczym elegancka torba, która mieści wszystko, czego potrzebujesz.

szczegóły
Honda CR-V
TYN-e TX1-e

Koszty i Zużycie

Cena
206 000 - 250 000 zł
Cena
104 500 zł
Zużycie L/100km
2,6 - 6,7 L/100km
Zużycie L/100km
-
Zużycie kWh/100km
-
Zużycie kWh/100km
-
Zasięg elektryczny
78 km
Zasięg elektryczny
135 km
Pojemność baterii
-
Pojemność baterii
-
CO2
59 - 152 g/km
CO2
0 g/km
Pojemność zbiornika paliwa
-
Pojemność zbiornika paliwa
-

Wymiary i Nadwozie

Typ nadwozia
SUV
Typ nadwozia
Furgon
Miejsca siedzące
5
Miejsca siedzące
2
Drzwi
-
Drzwi
-
Masa własna
1 821 - 1 988 kg
Masa własna
930 kg
Pojemność bagażnika
579 - 617 L
Pojemność bagażnika
-
Długość
-
Długość
-
Szerokość
1 866 mm
Szerokość
1 465 mm
Wysokość
-
Wysokość
-
Maksymalna pojemność bagażnika
-
Maksymalna pojemność bagażnika
-
Ładowność
439 - 475 kg
Ładowność
620 kg

Silnik i osiągi

Typ silnika
Pełna hybryda, Hybryda plug-in
Typ silnika
Elektryczny
Skrzynia biegów
Automatyczna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Szczegóły skrzyni biegów
Automatyczna skrzynia biegów
Szczegóły skrzyni biegów
Reduktor
Rodzaj napędu
Napęd na przednie koła, Napęd na cztery koła
Rodzaj napędu
Napęd na tylne koła
Moc KM
184 KM
Moc KM
41 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h
9 - 9,5 s
Przyspieszenie 0-100 km/h
-
Maksymalna prędkość
-
Maksymalna prędkość
-
Moment obrotowy
335 Nm
Moment obrotowy
120 Nm
Liczba cylindrów
4
Liczba cylindrów
-
Moc kW
135 kW
Moc kW
30 kW
Pojemność silnika
1 993 cm3
Pojemność silnika
-

Ogólne

Rok modelowy
2025
Rok modelowy
2024
Klasa efektywności CO2
D, E, B
Klasa efektywności CO2
A
Marka
Honda
Marka
TYN-e
DriveDuel wykorzystuje analizę danych i sztuczną inteligencję do analizy danych pojazdów oraz tworzenia treści. Treści są regularnie sprawdzane i ulepszane. Wyświetlane ceny są wartościami orientacyjnymi opartymi na niemieckich cenach katalogowych, dostosowanych do stawek VAT obowiązujących w danym kraju. Podatki rejestracyjne obowiązujące w poszczególnych krajach nie są uwzględnione. Informacje te nie są prawnie wiążące.