VS

Hyundai IONIQ 6 vs McLaren Super Series Coupe porównanie

Porównaj moc (650 KM vs 750 KM), bagażnik i cenę (200 100 zł vs 1 317 900 zł ) w jednym miejscu. Sprawdź, który samochód jest lepszym wyborem – Hyundai IONIQ 6 czy McLaren Super Series Coupe.

Hyundai IONIQ 6 vs McLaren Super Series Coupe: najważniejsze różnice

Hyundai IONIQ 6

4,6 (2 Opinie)
oceń
  • wyraźnie bardziej tańszy
  • wyraźnie bardziej większy bagażnik
szczegóły

McLaren Super Series Coupe

  • w niewielkim stopniu większa moc
  • nieco szybszy od 0 do 100 km/h
  • odczuwalnie lżejszy
szczegóły

Szczegóły techniczne: konkretne różnice między modelami

IONIQ 6

Koszty i zużycie

Cena zakupu i efektywność to często pierwsze kryteria przy wyborze auta. Tutaj widać, który model lepiej wypada w dłuższej perspektywie – przy tankowaniu, ładowaniu lub zakupie.

Hyundai IONIQ 6 jest wyraźnie bardziej tańszy – jego cena zaczyna się od 200 100 zł , podczas gdy McLaren Super Series Coupe kosztuje 1 317 900 zł . Różnica wynosi około 1 117 763 zł.

Super Series Coupe

Silnik i osiągi

Moc, moment obrotowy i przyspieszenie wiele mówią o tym, jak auto prowadzi się na co dzień. Tu widać, kto oferuje więcej dynamiki.

Pod względem mocy silnika McLaren Super Series Coupe ma w niewielkim stopniu więcej mocy750 KM zamiast 650 KM. To różnica około 100 KM.

W przyspieszeniu 0–100 km/h McLaren Super Series Coupe jest nieco szybszy – 2,8 s wobec 3,3 s. Różnica wynosi około 0,5 s sekundy.

Różnica widoczna jest również w momencie obrotowym: McLaren Super Series Coupe ciągnie niewiele mocniej – 800 Nm wobec 770 Nm. Różnica to około 30 Nm.

IONIQ 6

Przestrzeń i praktyczność

Wnętrze, bagażnik i ładowność mają kluczowe znaczenie w codziennym użytkowaniu. Liczy się komfort i elastyczność.

Miejsca siedzące: Hyundai IONIQ 6 oferuje więcej miejsc siedzących – 5 wobec 2.

Pod względem masy własnej McLaren Super Series Coupe jest odczuwalnie lżejszy – 1 389 kg wobec 1 892 kg. Różnica to około 503 kg.

Pod względem pojemności bagażnika Hyundai IONIQ 6 oferuje wyraźnie bardziej więcej miejsca – 401 L wobec 210 L. To różnica około 191 L litrów.

Kto wygrywa wyścig w analizie danych?

Hyundai IONIQ 6 wygrywa pojedynek wyraźnie w obiektywnym porównaniu danych.
Ta ocena pokazuje jedynie, który model zdobywa więcej punktów na papierze – nie który z dwóch samochodów jest dla Ciebie właściwy.

od 200 100 zł
IONIQ 6

Hyundai IONIQ 6

  • Typ silnika Elektryczny
  • Skrzynia biegów Automatyczna
  • Rodzaj napędu Napęd na cztery koła, Napęd na tylne koła
  • Moc KM 170 - 650 KM
  • Zużycie kWh/100km 13,4 - 18,7 kWh/100km
  • Zasięg elektryczny 487 - 680 km
Hyundai IONIQ 6
McLaren Super Series Coupe

Koszty i Zużycie

Zobacz analizę szczegółową

Silnik i osiągi

Zobacz analizę szczegółową

Wymiary i Nadwozie

Zobacz analizę szczegółową

Hyundai IONIQ 6

Hyundai IONIQ 6 wygląda jak samochód z przyszłości, a jednocześnie jest zaprojektowany do codziennego życia — elegancki, praktyczny i przyjemny w użytkowaniu. To propozycja dla kierowców, którzy chcą ekologicznej alternatywy bez rezygnacji z komfortu, stylu i odrobiny radości z jazdy.

szczegóły

McLaren Super Series Coupe

McLaren Super Series Coupé to rasowe coupé, które łączy teatralne emocje z chirurgiczną precyzją prowadzenia — wsiadasz i od razu czujesz, że droga zmienia się w scenę. Dla kupujących to świetny sposób na spektakularny wizerunek i intensywne doznania z jazdy, choć trzeba pamiętać, że to wybór dla miłośników sportowego charakteru na co dzień.

szczegóły
Hyundai IONIQ 6
McLaren Super Series Coupe

Koszty i Zużycie

Cena
200 100 - 333 400 zł
Cena
1 317 900 zł
Zużycie L/100km
-
Zużycie L/100km
12,2 L/100km
Zużycie kWh/100km
13,4 - 18,7 kWh/100km
Zużycie kWh/100km
-
Zasięg elektryczny
487 - 680 km
Zasięg elektryczny
-
Pojemność baterii
-
Pojemność baterii
-
CO2
0 g/km
CO2
276 g/km
Pojemność zbiornika paliwa
-
Pojemność zbiornika paliwa
-

Wymiary i Nadwozie

Typ nadwozia
Hatchback
Typ nadwozia
Coupé
Miejsca siedzące
5
Miejsca siedzące
2
Drzwi
-
Drzwi
-
Masa własna
1 892 - 2 241 kg
Masa własna
1 389 kg
Pojemność bagażnika
371 - 401 L
Pojemność bagażnika
210 L
Długość
-
Długość
-
Szerokość
1 880 - 1 940 mm
Szerokość
2 161 mm
Wysokość
-
Wysokość
-
Maksymalna pojemność bagażnika
-
Maksymalna pojemność bagażnika
-
Ładowność
386 - 438 kg
Ładowność
-

Silnik i osiągi

Typ silnika
Elektryczny
Typ silnika
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Szczegóły skrzyni biegów
Reduktor
Szczegóły skrzyni biegów
Automatyczna dwusprzęgłowa
Rodzaj napędu
Napęd na cztery koła, Napęd na tylne koła
Rodzaj napędu
Napęd na tylne koła
Moc KM
170 - 650 KM
Moc KM
750 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h
3,3 - 8,3 s
Przyspieszenie 0-100 km/h
2,8 s
Maksymalna prędkość
-
Maksymalna prędkość
-
Moment obrotowy
350 - 770 Nm
Moment obrotowy
800 Nm
Liczba cylindrów
-
Liczba cylindrów
8
Moc kW
125 - 478 kW
Moc kW
552 kW
Pojemność silnika
-
Pojemność silnika
3 994 cm3

Ogólne

Rok modelowy
2026
Rok modelowy
2023
Klasa efektywności CO2
A
Klasa efektywności CO2
G
Marka
Hyundai
Marka
McLaren
DriveDuel wykorzystuje analizę danych i sztuczną inteligencję do analizy danych pojazdów oraz tworzenia treści. Treści są regularnie sprawdzane i ulepszane. Wyświetlane ceny są wartościami orientacyjnymi opartymi na niemieckich cenach katalogowych, dostosowanych do stawek VAT obowiązujących w danym kraju. Podatki rejestracyjne obowiązujące w poszczególnych krajach nie są uwzględnione. Informacje te nie są prawnie wiążące.