VS

Polestar 3 vs BYD Tang porównanie

Porównaj moc (517 KM vs 517 KM), bagażnik i cenę (345 200 zł vs 329 500 zł ) w jednym miejscu. Sprawdź, który samochód jest lepszym wyborem – Polestar 3 czy BYD Tang.

Polestar 3 vs BYD Tang: najważniejsze różnice

Polestar 3

4,9 (1 Opinie)
oceń
  • odczuwalnie bardziej oszczędny
  • odczuwalnie większy zasięg elektryczny
  • minimalnie szybszy od 0 do 100 km/h
  • niewiele lżejszy
  • wyraźnie bardziej większy bagażnik
szczegóły

BYD Tang

  • minimalnie tańszy
szczegóły

By Achim Sedelmaier

Szczegóły techniczne: konkretne różnice między modelami

3

Koszty i zużycie

Porównanie ceny i zużycia paliwa często pokazuje największe różnice. Tu decyduje się, który model lepiej pasuje do budżetu.

BYD Tang jest minimalnie tańszy – jego cena zaczyna się od 329 500 zł , podczas gdy Polestar 3 kosztuje 345 200 zł . Różnica wynosi około 15 770 zł.

Pod względem zużycia energii przewagę ma Polestar 3: z wynikiem 17,6 kWh/100km jest odczuwalnie bardziej wydajny niż BYD Tang, który zużywa 24 kWh/100km. Różnica to około 6,4 kWh/100km.

Pod względem zasięgu elektrycznego Polestar 3 wypada odczuwalnie lepiej: osiąga do 706 km, czyli około 176 km więcej niż BYD Tang.

Tang

Silnik i osiągi

Moc, moment obrotowy i przyspieszenie wiele mówią o tym, jak auto prowadzi się na co dzień. Tu widać, kto oferuje więcej dynamiki.

Oba modele oferują taką samą moc – 517 KM.

W przyspieszeniu 0–100 km/h Polestar 3 jest minimalnie szybszy – 4,7 s wobec 4,9 s. Różnica wynosi około 0,2 s sekundy.

Różnica widoczna jest również w momencie obrotowym: Polestar 3 ciągnie wyraźnie mocniej – 910 Nm wobec 680 Nm. Różnica to około 230 Nm.

3

Przestrzeń i praktyczność

Wnętrze, bagażnik i ładowność mają kluczowe znaczenie w codziennym użytkowaniu. Liczy się komfort i elastyczność.

Miejsca siedzące: BYD Tang oferuje więcej miejsc siedzących – 7 wobec 5.

Pod względem masy własnej Polestar 3 jest niewiele lżejszy – 2 575 kg wobec 2 630 kg. Różnica to około 55 kg.

Pod względem pojemności bagażnika Polestar 3 oferuje wyraźnie bardziej więcej miejsca – 484 L wobec 235 L. To różnica około 249 L litrów.

Pod względem ładowności BYD Tang wypada w niewielkim stopniu lepiej – 575 kg wobec 496 kg. Różnica to około 79 kg.

Kto wygrywa wyścig w analizie danych?

Polestar 3 nie daje rywalowi większych szans w obiektywnym porównaniu danych.
Ta ocena pokazuje jedynie, który model zdobywa więcej punktów na papierze – nie który z dwóch samochodów jest dla Ciebie właściwy.

od 345 200 zł
3

Polestar 3

  • Typ silnika : Elektryczny
  • Skrzynia biegów : Automatyczna
  • Rodzaj napędu : Napęd na cztery koła, Napęd na tylne koła
  • Moc KM : 299 - 517 KM
  • Zużycie kWh/100km : 17,6 - 21,9 kWh/100km
  • Zasięg elektryczny : 567 - 706 km
Polestar 3
BYD Tang

Koszty i Zużycie

Zobacz analizę szczegółową

Silnik i osiągi

Zobacz analizę szczegółową

Wymiary i Nadwozie

Zobacz analizę szczegółową

Polestar 3

Polestar 3 to elegancki, elektryczny SUV, który łączy skandynawską estetykę z pewnym, dynamicznym charakterem jazdy — robi wrażenie zarówno na drodze, jak i na parkingu. Wnętrze kusi jakością materiałów i intuicyjną ergonomią, a nowoczesne systemy wspomagające sprawiają, że codzienne dojazdy stają się mniej stresujące; to dobry wybór dla kierowców, którzy chcą komfortu i stylu bez zbędnego blichtru.

szczegóły

BYD Tang

BYD Tang to imponujący chiński SUV, który potrafi zaskoczyć jakością wykonania i zaawansowanymi systemami — trochę egzotyki, dużo praktyczności i rozsądna oferta dla kupujących. Przestronne wnętrze, nowoczesne multimedia i przyjemne prowadzenie sprawiają, że Tang świetnie nadaje się na rodzinne wojaże, bez potrzeby wnikania w tabele ze specyfikacjami.

szczegóły
Polestar 3
BYD Tang

Koszty i Zużycie

Cena
345 200 - 405 000 zł
Cena
329 500 zł
Zużycie L/100km
-
Zużycie L/100km
-
Zużycie kWh/100km
17,6 - 21,9 kWh/100km
Zużycie kWh/100km
24 kWh/100km
Zasięg elektryczny
567 - 706 km
Zasięg elektryczny
530 km
Pojemność baterii
107 kWh
Pojemność baterii
-
CO2
0 g/km
CO2
0 g/km
Pojemność zbiornika paliwa
-
Pojemność zbiornika paliwa
-

Wymiary i Nadwozie

Typ nadwozia
SUV
Typ nadwozia
SUV
Miejsca siedzące
5
Miejsca siedzące
7
Drzwi
5
Drzwi
-
Masa własna
2 575 - 2 584 kg
Masa własna
2 630 kg
Pojemność bagażnika
484 L
Pojemność bagażnika
235 L
Długość
4 900 mm
Długość
-
Szerokość
1 935 mm
Szerokość
1 955 mm
Wysokość
1 614 - 1 618 mm
Wysokość
-
Maksymalna pojemność bagażnika
1 411 L
Maksymalna pojemność bagażnika
-
Ładowność
285 - 496 kg
Ładowność
575 kg

Silnik i osiągi

Typ silnika
Elektryczny
Typ silnika
Elektryczny
Skrzynia biegów
Automatyczna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Szczegóły skrzyni biegów
Reduktor
Szczegóły skrzyni biegów
Reduktor
Rodzaj napędu
Napęd na cztery koła, Napęd na tylne koła
Rodzaj napędu
Napęd na cztery koła
Moc KM
299 - 517 KM
Moc KM
517 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h
4,7 - 7,8 s
Przyspieszenie 0-100 km/h
4,9 s
Maksymalna prędkość
180 - 210 km/h
Maksymalna prędkość
-
Moment obrotowy
490 - 910 Nm
Moment obrotowy
680 Nm
Liczba cylindrów
-
Liczba cylindrów
-
Moc kW
220 - 380 kW
Moc kW
380 kW
Pojemność silnika
-
Pojemność silnika
-

Ogólne

Rok modelowy
2024
Rok modelowy
2024
Klasa efektywności CO2
A
Klasa efektywności CO2
A
Marka
Polestar
Marka
BYD
DriveDuel wykorzystuje analizę danych i sztuczną inteligencję do analizy danych pojazdów oraz tworzenia treści. Treści są regularnie sprawdzane i ulepszane. Wyświetlane ceny są wartościami orientacyjnymi opartymi na niemieckich cenach katalogowych, dostosowanych do stawek VAT obowiązujących w danym kraju. Podatki rejestracyjne obowiązujące w poszczególnych krajach nie są uwzględnione. Informacje te nie są prawnie wiążące.