Porównaj moc (205 KM vs 177 KM), bagażnik i cenę (369 000 zł vs 287 500 zł ) w jednym miejscu. Sprawdź, który samochód jest lepszym wyborem – Toyota Land Cruiser czy Maxus T90 EV.
Porównanie ceny i zużycia paliwa często pokazuje największe różnice. Tu decyduje się, który model lepiej pasuje do budżetu.
Maxus T90 EV jest zauważalnie tańszy – jego cena zaczyna się od 287 500 zł , podczas gdy Toyota Land Cruiser kosztuje 369 000 zł . Różnica wynosi około 81 497 zł.
Moc, moment obrotowy i przyspieszenie wiele mówią o tym, jak auto prowadzi się na co dzień. Tu widać, kto oferuje więcej dynamiki.
Pod względem mocy silnika Toyota Land Cruiser ma w niewielkim stopniu więcej mocy – 205 KM zamiast 177 KM. To różnica około 28 KM.
Oba modele przyspieszają niemal tak samo – 12,3 s od 0 do 100 km/h.
Różnica widoczna jest również w momencie obrotowym: Toyota Land Cruiser ciągnie wyraźnie mocniej – 500 Nm wobec 310 Nm. Różnica to około 190 Nm.
Poza mocą liczy się też wygoda i funkcjonalność. Tu decyduje się, który samochód jest bardziej praktyczny i wszechstronny.
Miejsca siedzące: Toyota Land Cruiser oferuje więcej miejsc siedzących – 7 wobec 5.
Pod względem masy własnej Maxus T90 EV jest prawie niezauważalnie lżejszy – 2 375 kg wobec 2 415 kg. Różnica to około 40 kg.
Pod względem ładowności Maxus T90 EV wypada w niewielkim stopniu lepiej – 925 kg wobec 750 kg. Różnica to około 175 kg.
Maxus T90 EV lepiej wypada w kluczowych aspektach w obiektywnym porównaniu danych.
Ta ocena pokazuje jedynie, który model zdobywa więcej punktów na papierze – nie który z dwóch samochodów jest dla Ciebie właściwy.
Land Cruiser to legendarny twardziel, który żuje bezdroża i wciąż budzi respekt także na miejskich ulicach. Jeśli szukasz auta, które zniesie więcej niż większość kierowców i nie zawiedzie na długich wyprawach, a przy tym potrafi być całkiem wygodny na co dzień, to warto mieć go na krótkiej liście kandydatów.
szczegółyMaxus T90 EV to elektryczny pick-up, który próbuje pogodzić solidny, użytkowy charakter z cywilizowanym komfortem jazdy — świetna opcja dla tych, którzy potrzebują narzędzia do pracy, ale nie chcą rezygnować z wygody codziennego samochodu. Wyrazista sylwetka i praktyczne rozwiązania idą tu w parze z niższymi kosztami eksploatacji, choć nie każdy polski parking pokocha jego gabaryty.
szczegóły
Koszty i Zużycie |
|
|---|---|
|
Cena
369 000 - 408 500 zł
|
Cena
287 500 zł
|
|
Zużycie L/100km
10,6 - 10,7 L/100km
|
Zużycie L/100km
-
|
|
Zużycie kWh/100km
-
|
Zużycie kWh/100km
26,8 kWh/100km
|
|
Zasięg elektryczny
-
|
Zasięg elektryczny
330 km
|
|
Pojemność baterii
-
|
Pojemność baterii
-
|
|
CO2
278 - 282 g/km
|
CO2
0 g/km
|
|
Pojemność zbiornika paliwa
-
|
Pojemność zbiornika paliwa
-
|
Wymiary i Nadwozie |
|
|---|---|
|
Typ nadwozia
Terenowy
|
Typ nadwozia
Pickup
|
|
Miejsca siedzące
5 - 7
|
Miejsca siedzące
5
|
|
Drzwi
-
|
Drzwi
-
|
|
Masa własna
2 415 - 2 450 kg
|
Masa własna
2 375 kg
|
|
Pojemność bagażnika
143 - 742 L
|
Pojemność bagażnika
-
|
|
Długość
-
|
Długość
-
|
|
Szerokość
1 980 mm
|
Szerokość
1 900 mm
|
|
Wysokość
-
|
Wysokość
-
|
|
Maksymalna pojemność bagażnika
-
|
Maksymalna pojemność bagażnika
-
|
|
Ładowność
685 - 750 kg
|
Ładowność
925 kg
|
Silnik i osiągi |
|
|---|---|
|
Typ silnika
Mild Hybrid Diesel
|
Typ silnika
Elektryczny
|
|
Skrzynia biegów
Automatyczna
|
Skrzynia biegów
Automatyczna
|
|
Szczegóły skrzyni biegów
Automatyczna skrzynia biegów
|
Szczegóły skrzyni biegów
Reduktor
|
|
Rodzaj napędu
Napęd na cztery koła
|
Rodzaj napędu
Napęd na tylne koła
|
|
Moc KM
205 KM
|
Moc KM
177 KM
|
|
Przyspieszenie 0-100 km/h
12,3 s
|
Przyspieszenie 0-100 km/h
12,3 s
|
|
Maksymalna prędkość
-
|
Maksymalna prędkość
-
|
|
Moment obrotowy
500 Nm
|
Moment obrotowy
310 Nm
|
|
Liczba cylindrów
4
|
Liczba cylindrów
-
|
|
Moc kW
151 kW
|
Moc kW
130 kW
|
|
Pojemność silnika
2 755 cm3
|
Pojemność silnika
-
|
Ogólne |
|
|---|---|
|
Rok modelowy
2025
|
Rok modelowy
2023
|
|
Klasa efektywności CO2
G
|
Klasa efektywności CO2
A
|
|
Marka
Toyota
|
Marka
Maxus
|