VS

TYN-e TX1-e vs Maserati GT2 Stradale porównanie

Porównaj moc (41 KM vs 641 KM), bagażnik i cenę (104 500 zł vs 1 361 800 zł ) w jednym miejscu. Sprawdź, który samochód jest lepszym wyborem – TYN-e TX1-e czy Maserati GT2 Stradale.

TYN-e TX1-e vs Maserati GT2 Stradale: najważniejsze różnice

TYN-e TX1-e

  • znacznie tańszy
  • znacznie lżejszy
szczegóły

Maserati GT2 Stradale

  • istotnie większa moc
szczegóły

Szczegóły techniczne: konkretne różnice między modelami

TX1-e

Koszty i zużycie

Cena i efektywność to kluczowe czynniki przy zakupie auta – właśnie tu często widać największe kontrasty.

TYN-e TX1-e jest znacznie tańszy – jego cena zaczyna się od 104 500 zł , podczas gdy Maserati GT2 Stradale kosztuje 1 361 800 zł . Różnica wynosi około 1 257 288 zł.

GT2 Stradale

Silnik i osiągi

Moc, moment obrotowy i przyspieszenie wiele mówią o tym, jak auto prowadzi się na co dzień. Tu widać, kto oferuje więcej dynamiki.

Pod względem mocy silnika Maserati GT2 Stradale ma istotnie więcej mocy641 KM zamiast 41 KM. To różnica około 600 KM.

Różnica widoczna jest również w momencie obrotowym: Maserati GT2 Stradale ciągnie znacznie mocniej – 720 Nm wobec 120 Nm. Różnica to około 600 Nm.

Przestrzeń i praktyczność

Samochód rodzinny czy codzienny towarzysz – który oferuje więcej miejsca, komfortu i elastyczności?

Oba samochody oferują miejsce dla 2 osób.

Pod względem masy własnej TYN-e TX1-e jest znacznie lżejszy – 930 kg wobec 1 475 kg. Różnica to około 545 kg.

Pod względem ładowności TYN-e TX1-e wypada istotnie lepiej – 620 kg wobec 315 kg. Różnica to około 305 kg.

Kto wygrywa wyścig w analizie danych?

TYN-e TX1-e nie daje rywalowi większych szans w obiektywnym porównaniu danych.
Ta ocena pokazuje jedynie, który model zdobywa więcej punktów na papierze – nie który z dwóch samochodów jest dla Ciebie właściwy.

104 497 zł
TX1-e

TYN-e TX1-e

  • Typ silnika Elektryczny
  • Skrzynia biegów Automatyczna
  • Rodzaj napędu Napęd na tylne koła
  • Moc KM 41 KM
  • Zasięg elektryczny 135 km
TYN-e TX1-e
Maserati GT2 Stradale

Koszty i Zużycie

Zobacz analizę szczegółową

Silnik i osiągi

Zobacz analizę szczegółową

Wymiary i Nadwozie

Zobacz analizę szczegółową

TYN-e TX1-e

TYN-e TX1-e to elektryczny miejski crossover, który zaskakuje zwinnością w korkach i oryginalną stylizacją bez udawania luksusu. Za kierownicą daje praktyczny komfort i sprytne rozwiązania — idealny dla kogoś, kto chce codziennej wygody i odrobiny charakteru, niczym elegancka torba, która mieści wszystko, czego potrzebujesz.

szczegóły

Maserati GT2 Stradale

Maserati GT2 Stradale to ucywilniony gladiator z toru: bezczelnie bezpośredni w reakcjach, głośny w emocjach i piekielnie angażujący przy każdym muśnięciu gazu. Dla kierowcy, który chce wyścigowego temperamentu na co dzień, ten Włoch łączy bezkompromisową precyzję z nutą luksusu i wystrojem jakby właśnie uciekł z pit lane prosto do twojego garażu.

szczegóły
TYN-e TX1-e
Maserati GT2 Stradale

Koszty i Zużycie

Cena
104 500 zł
Cena
1 361 800 zł
Zużycie L/100km
-
Zużycie L/100km
11,6 L/100km
Zużycie kWh/100km
-
Zużycie kWh/100km
-
Zasięg elektryczny
135 km
Zasięg elektryczny
-
Pojemność baterii
-
Pojemność baterii
-
CO2
0 g/km
CO2
265 g/km
Pojemność zbiornika paliwa
-
Pojemność zbiornika paliwa
-

Wymiary i Nadwozie

Typ nadwozia
Furgon
Typ nadwozia
Coupé
Miejsca siedzące
2
Miejsca siedzące
2
Drzwi
-
Drzwi
-
Masa własna
930 kg
Masa własna
1 475 kg
Pojemność bagażnika
-
Pojemność bagażnika
100 L
Długość
-
Długość
-
Szerokość
1 465 mm
Szerokość
1 965 mm
Wysokość
-
Wysokość
-
Maksymalna pojemność bagażnika
-
Maksymalna pojemność bagażnika
-
Ładowność
620 kg
Ładowność
315 kg

Silnik i osiągi

Typ silnika
Elektryczny
Typ silnika
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Szczegóły skrzyni biegów
Reduktor
Szczegóły skrzyni biegów
Automatyczna dwusprzęgłowa
Rodzaj napędu
Napęd na tylne koła
Rodzaj napędu
Napęd na tylne koła
Moc KM
41 KM
Moc KM
641 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h
-
Przyspieszenie 0-100 km/h
2,8 s
Maksymalna prędkość
-
Maksymalna prędkość
-
Moment obrotowy
120 Nm
Moment obrotowy
720 Nm
Liczba cylindrów
-
Liczba cylindrów
6
Moc kW
30 kW
Moc kW
471 kW
Pojemność silnika
-
Pojemność silnika
3 000 cm3

Ogólne

Rok modelowy
2024
Rok modelowy
2024
Klasa efektywności CO2
A
Klasa efektywności CO2
G
Marka
TYN-e
Marka
Maserati
DriveDuel wykorzystuje analizę danych i sztuczną inteligencję do analizy danych pojazdów oraz tworzenia treści. Treści są regularnie sprawdzane i ulepszane. Wyświetlane ceny są wartościami orientacyjnymi opartymi na niemieckich cenach katalogowych, dostosowanych do stawek VAT obowiązujących w danym kraju. Podatki rejestracyjne obowiązujące w poszczególnych krajach nie są uwzględnione. Informacje te nie są prawnie wiążące.