Porównaj moc (122 KM vs 150 KM), bagażnik i cenę (157 900 zł vs 125 900 zł ) w jednym miejscu. Sprawdź, który samochód jest lepszym wyborem – Ford Transit Connect czy Hyundai i30.
W kwestii ekonomii oba modele pokazują ciekawe różnice.
Hyundai i30 jest odczuwalnie tańszy – jego cena zaczyna się od 125 900 zł , podczas gdy Ford Transit Connect kosztuje 157 900 zł . Różnica wynosi około 32 015 zł.
Pod maską widać, który model jest bardziej sportowy i kto ma lepszy start.
Pod względem mocy silnika Hyundai i30 ma trochę więcej mocy – 150 KM zamiast 122 KM. To różnica około 28 KM.
W przyspieszeniu 0–100 km/h Hyundai i30 jest odczuwalnie szybszy – 8,9 s wobec 11,4 s. Różnica wynosi około 2,5 s sekundy.
Różnica widoczna jest również w momencie obrotowym: Ford Transit Connect ciągnie wyraźnie mocniej – 320 Nm wobec 250 Nm. Różnica to około 70 Nm.
Poza mocą liczy się też wygoda i funkcjonalność. Tu decyduje się, który samochód jest bardziej praktyczny i wszechstronny.
Miejsca siedzące: Hyundai i30 oferuje więcej miejsc siedzących – 5 wobec 2.
Pod względem masy własnej Hyundai i30 jest trochę lżejszy – 1 315 kg wobec 1 575 kg. Różnica to około 260 kg.
Pod względem ładowności Ford Transit Connect wypada wyraźnie lepiej – 780 kg wobec 485 kg. Różnica to około 295 kg.
Hyundai i30 dominuje w porównaniu w obiektywnym porównaniu danych.
Ta ocena pokazuje jedynie, który model zdobywa więcej punktów na papierze – nie który z dwóch samochodów jest dla Ciebie właściwy.
Ford Transit Connect to kompaktowy furgon, który łączy miejską zwrotność z zaskakującą praktycznością — idealny dla przedsiębiorcy, który chce mniej stresu i więcej przewozów. W kabinie nie ma wystawnego luksusu, ale jest sprytnie zaprojektowane miejsce na wszystko, co potrzebne do pracy; prowadzi się przyjemnie, a utrzymanie nie powinno zrujnować budżetu.
szczegółyHyundai i30 to kompakt, który łączy praktyczne wnętrze z przemyślanymi rozwiązaniami, idealny dla kierowców szukających bezawaryjnego i rozsądnego auta na co dzień. Jazda nim jest pewna i przewidywalna, a design ma tyle charakteru, że nie będzie się wstydzić miejskiego postoju — do tego eksploatacja nie przyprawia o ból głowy.
szczegółyKoszty i Zużycie |
|
|---|---|
|
Cena
157 900 - 181 100 zł
|
Cena
125 900 - 161 000 zł
|
|
Zużycie L/100km
-
|
Zużycie L/100km
5,9 - 6,3 L/100km
|
|
Zużycie kWh/100km
-
|
Zużycie kWh/100km
-
|
|
Zasięg elektryczny
-
|
Zasięg elektryczny
-
|
|
Pojemność baterii
-
|
Pojemność baterii
-
|
|
CO2
-
|
CO2
134 - 142 g/km
|
|
Pojemność zbiornika paliwa
-
|
Pojemność zbiornika paliwa
-
|
Wymiary i Nadwozie |
|
|---|---|
|
Typ nadwozia
Van
|
Typ nadwozia
Hatchback
|
|
Miejsca siedzące
2
|
Miejsca siedzące
5
|
|
Drzwi
-
|
Drzwi
-
|
|
Masa własna
1 575 - 1 620 kg
|
Masa własna
1 315 - 1 435 kg
|
|
Pojemność bagażnika
-
|
Pojemność bagażnika
395 L
|
|
Długość
-
|
Długość
-
|
|
Szerokość
1 855 mm
|
Szerokość
1 795 mm
|
|
Wysokość
-
|
Wysokość
-
|
|
Maksymalna pojemność bagażnika
-
|
Maksymalna pojemność bagażnika
-
|
|
Ładowność
775 - 780 kg
|
Ładowność
445 - 485 kg
|
Silnik i osiągi |
|
|---|---|
|
Typ silnika
Diesel
|
Typ silnika
Benzyna
|
|
Skrzynia biegów
Manuel
|
Skrzynia biegów
Manuel, Automatyczna
|
|
Szczegóły skrzyni biegów
Manualna skrzynia biegów
|
Szczegóły skrzyni biegów
Manualna skrzynia biegów, Automatyczna dwusprzęgłowa
|
|
Rodzaj napędu
Napęd na cztery koła
|
Rodzaj napędu
Napęd na przednie koła
|
|
Moc KM
122 KM
|
Moc KM
115 - 150 KM
|
|
Przyspieszenie 0-100 km/h
11,4 - 11,8 s
|
Przyspieszenie 0-100 km/h
8,9 - 11,7 s
|
|
Maksymalna prędkość
-
|
Maksymalna prędkość
-
|
|
Moment obrotowy
320 Nm
|
Moment obrotowy
172 - 250 Nm
|
|
Liczba cylindrów
4
|
Liczba cylindrów
3 - 4
|
|
Moc kW
90 kW
|
Moc kW
85 - 110 kW
|
|
Pojemność silnika
1 968 cm3
|
Pojemność silnika
998 - 1 598 cm3
|
Ogólne |
|
|---|---|
|
Rok modelowy
2025
|
Rok modelowy
2026
|
|
Klasa efektywności CO2
-
|
Klasa efektywności CO2
D, E
|
|
Marka
Ford
|
Marka
Hyundai
|