VS

Toyota Hilux vs Bentley Continental Coupe porównanie

Porównaj moc (204 KM vs 549 KM), bagażnik i cenę (238 700 zł vs 988 800 zł ) w jednym miejscu. Sprawdź, który samochód jest lepszym wyborem – Toyota Hilux czy Bentley Continental Coupe.

Toyota Hilux vs Bentley Continental Coupe: najważniejsze różnice

Toyota Hilux

5 (1 Opinie)
oceń
  • zdecydowanie tańszy
  • lekko bardziej oszczędny
szczegóły

Bentley Continental Coupe

3,9 (1 Opinie)
oceń
  • istotnie większa moc
  • minimalnie lżejszy
szczegóły

Wszystkie szczegóły dotyczące osiągów, zużycia paliwa, zasięgu i pojemności bagażnika znajdziesz w porównaniu technicznym poniżej – wraz z opiniami użytkowników o obu modelach.

By Achim Sedelmaier

Szczegóły techniczne: konkretne różnice między modelami

Hilux

Koszty i zużycie

Cena zakupu i efektywność to często pierwsze kryteria przy wyborze auta. Tutaj widać, który model lepiej wypada w dłuższej perspektywie – przy tankowaniu, ładowaniu lub zakupie.

Toyota Hilux jest zdecydowanie tańszy – jego cena zaczyna się od 238 700 zł , podczas gdy Bentley Continental Coupe kosztuje 988 800 zł . Różnica wynosi około 750 147 zł.

W spalaniu również widać różnice: Toyota Hilux zużywa 10 L/100km i jest tym samym lekko oszczędniejszy niż Bentley Continental Coupe, który spala 11,8 L/100km. To około 1,8 L/100km różnicy.

Hilux

Silnik i osiągi

Moc, moment obrotowy i przyspieszenie wiele mówią o tym, jak auto prowadzi się na co dzień. Tu widać, kto oferuje więcej dynamiki.

Pod względem mocy silnika Bentley Continental Coupe ma istotnie więcej mocy549 KM zamiast 204 KM. To różnica około 345 KM.

Różnica widoczna jest również w momencie obrotowym: Bentley Continental Coupe ciągnie widocznie mocniej – 770 Nm wobec 500 Nm. Różnica to około 270 Nm.

Przestrzeń i praktyczność

Poza mocą liczy się też wygoda i funkcjonalność. Tu decyduje się, który samochód jest bardziej praktyczny i wszechstronny.

Miejsca siedzące: Toyota Hilux oferuje więcej miejsc siedzących – 5 wobec 4.

Pod względem masy własnej Bentley Continental Coupe jest minimalnie lżejszy – 2 165 kg wobec 2 295 kg. Różnica to około 130 kg.

Pod względem ładowności Toyota Hilux wypada istotnie lepiej – 915 kg wobec 475 kg. Różnica to około 440 kg.

Kto wygrywa wyścig w analizie danych?

Toyota Hilux jest zdecydowanie lepszy w obiektywnym porównaniu danych.
Ta ocena pokazuje jedynie, który model zdobywa więcej punktów na papierze – nie który z dwóch samochodów jest dla Ciebie właściwy.

od 238 700 zł
Hilux

Toyota Hilux

  • Typ silnika : Mild Hybrid Diesel
  • Skrzynia biegów : Automatyczna
  • Rodzaj napędu : Napęd na cztery koła
  • Moc KM : 204 KM
  • Zużycie L/100km : 10 L/100km
Toyota Hilux
Bentley Continental Coupe

Koszty i Zużycie

Zobacz analizę szczegółową

Silnik i osiągi

Zobacz analizę szczegółową

Wymiary i Nadwozie

Zobacz analizę szczegółową

Toyota Hilux

Toyota Hilux to twardy, niezawodny pick‑up, który zdaje się nie znać słowa „niemożliwe” — sprawdzi się i na budowie, i w weekendowej wyprawie. To praktyczny, solidny wybór dla tych, którzy potrzebują auta do pracy, a jednocześnie nie boją się odrobiny przygody.

szczegóły

Bentley Continental Coupe

Bentley Continental to rasowy grand tourer w formie eleganckiego coupé — skóra, drewno i kultura jazdy, które mówią więcej niż cyfry na papierze. To auto dla tych, którzy chcą podróżować w luksusie z charakterem, przyciągać spojrzenia i czerpać radość z każdego kilometra.

szczegóły
Toyota Hilux
Bentley Continental Coupe

Koszty i Zużycie

Cena
238 700 - 278 900 zł
Cena
988 800 zł
Zużycie L/100km
10 L/100km
Zużycie L/100km
11,8 L/100km
Zużycie kWh/100km
-
Zużycie kWh/100km
-
Zasięg elektryczny
-
Zasięg elektryczny
-
Pojemność baterii
-
Pojemność baterii
-
CO2
264 g/km
CO2
268 g/km
Pojemność zbiornika paliwa
-
Pojemność zbiornika paliwa
90 L

Wymiary i Nadwozie

Typ nadwozia
Pickup
Typ nadwozia
Coupé
Miejsca siedzące
5
Miejsca siedzące
4
Drzwi
-
Drzwi
2
Masa własna
2 295 kg
Masa własna
2 165 kg
Pojemność bagażnika
-
Pojemność bagażnika
358 L
Długość
-
Długość
4 850 mm
Szerokość
1 855 mm
Szerokość
1 966 mm
Wysokość
-
Wysokość
1 405 mm
Maksymalna pojemność bagażnika
-
Maksymalna pojemność bagażnika
-
Ładowność
915 kg
Ładowność
475 kg

Silnik i osiągi

Typ silnika
Mild Hybrid Diesel
Typ silnika
Benzyna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Szczegóły skrzyni biegów
Automatyczna skrzynia biegów
Szczegóły skrzyni biegów
Automatyczna dwusprzęgłowa
Rodzaj napędu
Napęd na cztery koła
Rodzaj napędu
Napęd na cztery koła
Moc KM
204 KM
Moc KM
549 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h
-
Przyspieszenie 0-100 km/h
4 s
Maksymalna prędkość
-
Maksymalna prędkość
318 km/h
Moment obrotowy
500 Nm
Moment obrotowy
770 Nm
Liczba cylindrów
4
Liczba cylindrów
8
Moc kW
150 kW
Moc kW
404 kW
Pojemność silnika
2 755 cm3
Pojemność silnika
3 996 cm3

Ogólne

Rok modelowy
2024
Rok modelowy
2019
Klasa efektywności CO2
G
Klasa efektywności CO2
G
Marka
Toyota
Marka
Bentley
DriveDuel wykorzystuje analizę danych i sztuczną inteligencję do analizy danych pojazdów oraz tworzenia treści. Treści są regularnie sprawdzane i ulepszane. Wyświetlane ceny są wartościami orientacyjnymi opartymi na niemieckich cenach katalogowych, dostosowanych do stawek VAT obowiązujących w danym kraju. Podatki rejestracyjne obowiązujące w poszczególnych krajach nie są uwzględnione. Informacje te nie są prawnie wiążące.