Porównaj moc (204 KM vs 620 KM), bagażnik i cenę (238 700 zł vs 931 900 zł ) w jednym miejscu. Sprawdź, który samochód jest lepszym wyborem – Toyota Hilux czy Ferrari Roma Coupe.
Wszystkie szczegóły dotyczące osiągów, zużycia paliwa, zasięgu i pojemności bagażnika znajdziesz w porównaniu technicznym poniżej – wraz z opiniami użytkowników o obu modelach.
Cena i efektywność to kluczowe czynniki przy zakupie auta – właśnie tu często widać największe kontrasty.
Toyota Hilux jest istotnie tańszy – jego cena zaczyna się od 238 700 zł , podczas gdy Ferrari Roma Coupe kosztuje 931 900 zł . Różnica wynosi około 693 246 zł.
W spalaniu również widać różnice: Toyota Hilux zużywa 10 L/100km i jest tym samym ledwo oszczędniejszy niż Ferrari Roma Coupe, który spala 10,3 L/100km. To około 0,3 L/100km różnicy.
Moc, moment i przyspieszenie to klasyczne parametry, na których skupiają się entuzjaści – tu widać ciekawe różnice.
Pod względem mocy silnika Ferrari Roma Coupe ma wyraźnie bardziej więcej mocy – 620 KM zamiast 204 KM. To różnica około 416 KM.
Różnica widoczna jest również w momencie obrotowym: Ferrari Roma Coupe ciągnie widocznie mocniej – 760 Nm wobec 500 Nm. Różnica to około 260 Nm.
Samochód rodzinny czy codzienny towarzysz – który oferuje więcej miejsca, komfortu i elastyczności?
Miejsca siedzące: Toyota Hilux oferuje więcej miejsc siedzących – 5 wobec 4.
Pod względem masy własnej Ferrari Roma Coupe jest wyraźnie bardziej lżejszy – 1 570 kg wobec 2 295 kg. Różnica to około 725 kg.
Toyota Hilux wygrywa pojedynek minimalną różnicą w obiektywnym porównaniu danych.
Ta ocena pokazuje jedynie, który model zdobywa więcej punktów na papierze – nie który z dwóch samochodów jest dla Ciebie właściwy.
Toyota Hilux to twardy, niezawodny pick‑up, który zdaje się nie znać słowa „niemożliwe” — sprawdzi się i na budowie, i w weekendowej wyprawie. To praktyczny, solidny wybór dla tych, którzy potrzebują auta do pracy, a jednocześnie nie boją się odrobiny przygody.
szczegółyFerrari Roma to coupe, które łączy subtelną elegancję z codzienną użytecznością, jakby włoski szyk postanowił zamieszkać w miejskim apartamencie. Za kierownicą czuje się lekkość i radość z jazdy, a design przyciąga spojrzenia bardziej niż głośne gesty — idealne dla kogoś, kto chce sportowego temperamentu bez krzykliwego efektu.
szczegółyKoszty i Zużycie |
|
|---|---|
|
Cena
238 700 - 278 900 zł
|
Cena
931 900 zł
|
|
Zużycie L/100km
10 L/100km
|
Zużycie L/100km
10,3 L/100km
|
|
Zużycie kWh/100km
-
|
Zużycie kWh/100km
-
|
|
Zasięg elektryczny
-
|
Zasięg elektryczny
-
|
|
Pojemność baterii
-
|
Pojemność baterii
-
|
|
CO2
264 g/km
|
CO2
234 g/km
|
|
Pojemność zbiornika paliwa
-
|
Pojemność zbiornika paliwa
80 L
|
Wymiary i Nadwozie |
|
|---|---|
|
Typ nadwozia
Pickup
|
Typ nadwozia
Coupé
|
|
Miejsca siedzące
5
|
Miejsca siedzące
4
|
|
Drzwi
-
|
Drzwi
2
|
|
Masa własna
2 295 kg
|
Masa własna
1 570 kg
|
|
Pojemność bagażnika
-
|
Pojemność bagażnika
272 L
|
|
Długość
-
|
Długość
4 656 mm
|
|
Szerokość
1 855 mm
|
Szerokość
1 974 mm
|
|
Wysokość
-
|
Wysokość
1 301 mm
|
|
Maksymalna pojemność bagażnika
-
|
Maksymalna pojemność bagażnika
-
|
|
Ładowność
915 kg
|
Ładowność
-
|
Silnik i osiągi |
|
|---|---|
|
Typ silnika
Mild Hybrid Diesel
|
Typ silnika
Benzyna
|
|
Skrzynia biegów
Automatyczna
|
Skrzynia biegów
Automatyczna
|
|
Szczegóły skrzyni biegów
Automatyczna skrzynia biegów
|
Szczegóły skrzyni biegów
Automatyczna dwusprzęgłowa
|
|
Rodzaj napędu
Napęd na cztery koła
|
Rodzaj napędu
Napęd na tylne koła
|
|
Moc KM
204 KM
|
Moc KM
620 KM
|
|
Przyspieszenie 0-100 km/h
-
|
Przyspieszenie 0-100 km/h
3,4 s
|
|
Maksymalna prędkość
-
|
Maksymalna prędkość
320 km/h
|
|
Moment obrotowy
500 Nm
|
Moment obrotowy
760 Nm
|
|
Liczba cylindrów
4
|
Liczba cylindrów
8
|
|
Moc kW
150 kW
|
Moc kW
456 kW
|
|
Pojemność silnika
2 755 cm3
|
Pojemność silnika
3 855 cm3
|
Ogólne |
|
|---|---|
|
Rok modelowy
2024
|
Rok modelowy
2020
|
|
Klasa efektywności CO2
G
|
Klasa efektywności CO2
G
|
|
Marka
Toyota
|
Marka
Ferrari
|