Porównaj moc (131 KM vs 490 KM), bagażnik i cenę (148 900 zł vs 208 700 zł ) w jednym miejscu. Sprawdź, który samochód jest lepszym wyborem – Honda HR-V czy NIO ET5.
Porównanie ceny i zużycia paliwa często pokazuje największe różnice. Tu decyduje się, który model lepiej pasuje do budżetu.
Honda HR-V jest znacznie tańszy – jego cena zaczyna się od 148 900 zł , podczas gdy NIO ET5 kosztuje 208 700 zł . Różnica wynosi około 59 743 zł.
Moc, moment i przyspieszenie to klasyczne parametry, na których skupiają się entuzjaści – tu widać ciekawe różnice.
Pod względem mocy silnika NIO ET5 ma istotnie więcej mocy – 490 KM zamiast 131 KM. To różnica około 359 KM.
W przyspieszeniu 0–100 km/h NIO ET5 jest istotnie szybszy – 4 s wobec 10,6 s. Różnica wynosi około 6,6 s sekundy.
Różnica widoczna jest również w momencie obrotowym: NIO ET5 ciągnie znacznie mocniej – 700 Nm wobec 253 Nm. Różnica to około 447 Nm.
Samochód rodzinny czy codzienny towarzysz – który oferuje więcej miejsca, komfortu i elastyczności?
Oba samochody oferują miejsce dla 5 osób.
Pod względem masy własnej Honda HR-V jest wyraźnie bardziej lżejszy – 1 452 kg wobec 2 215 kg. Różnica to około 763 kg.
Pod względem pojemności bagażnika NIO ET5 oferuje nieco więcej miejsca – 386 L wobec 319 L. To różnica około 67 L litrów.
Pod względem ładowności NIO ET5 wypada w niewielkim stopniu lepiej – 475 kg wobec 418 kg. Różnica to około 57 kg.
NIO ET5 nie daje rywalowi większych szans w obiektywnym porównaniu danych.
Ta ocena pokazuje jedynie, który model zdobywa więcej punktów na papierze – nie który z dwóch samochodów jest dla Ciebie właściwy.
Honda HR‑V to praktyczny i wszechstronny crossover, który łączy kompaktowe nadwozie z funkcjonalnym i komfortowym wnętrzem oraz oszczędną eksploatacją. Sprawdzi się zarówno w mieście, dzięki łatwemu parkowaniu i dobrej widoczności, jak i na dłuższych trasach, oferując pewne prowadzenie i wygodę dla pasażerów.
szczegółyNIO ET5 to elektryczny sedan, który łączy elegancką sylwetkę z żywą dynamiką i technologicznym polotem, pokazując, że samochód elektryczny nie musi być nudny. W kabinie czuć dbałość o detale i komfort, więc jeśli szukasz alternatywy dla masowego SUV‑a, warto umówić się na jazdę próbną.
szczegółyKoszty i Zużycie |
|
|---|---|
|
Cena
148 900 - 177 900 zł
|
Cena
208 700 - 300 900 zł
|
|
Zużycie L/100km
5,4 L/100km
|
Zużycie L/100km
-
|
|
Zużycie kWh/100km
-
|
Zużycie kWh/100km
18,6 - 18,9 kWh/100km
|
|
Zasięg elektryczny
-
|
Zasięg elektryczny
456 - 590 km
|
|
Pojemność baterii
-
|
Pojemność baterii
73,5 - 90 kWh
|
|
CO2
122 g/km
|
CO2
0 g/km
|
|
Pojemność zbiornika paliwa
-
|
Pojemność zbiornika paliwa
-
|
Wymiary i Nadwozie |
|
|---|---|
|
Typ nadwozia
SUV
|
Typ nadwozia
Hatchback
|
|
Miejsca siedzące
5
|
Miejsca siedzące
5
|
|
Drzwi
-
|
Drzwi
5
|
|
Masa własna
1 452 kg
|
Masa własna
2 215 - 2 235 kg
|
|
Pojemność bagażnika
319 L
|
Pojemność bagażnika
386 L
|
|
Długość
-
|
Długość
4 790 mm
|
|
Szerokość
1 866 mm
|
Szerokość
1 960 mm
|
|
Wysokość
-
|
Wysokość
1 499 mm
|
|
Maksymalna pojemność bagażnika
-
|
Maksymalna pojemność bagażnika
1 135 L
|
|
Ładowność
418 kg
|
Ładowność
455 - 475 kg
|
Silnik i osiągi |
|
|---|---|
|
Typ silnika
Pełna hybryda
|
Typ silnika
Elektryczny
|
|
Skrzynia biegów
Automatyczna
|
Skrzynia biegów
Automatyczna
|
|
Szczegóły skrzyni biegów
Automatyczna skrzynia biegów
|
Szczegóły skrzyni biegów
Reduktor
|
|
Rodzaj napędu
Napęd na przednie koła
|
Rodzaj napędu
Napęd na cztery koła
|
|
Moc KM
131 KM
|
Moc KM
490 KM
|
|
Przyspieszenie 0-100 km/h
10,6 - 10,8 s
|
Przyspieszenie 0-100 km/h
4 s
|
|
Maksymalna prędkość
-
|
Maksymalna prędkość
200 km/h
|
|
Moment obrotowy
253 Nm
|
Moment obrotowy
700 Nm
|
|
Liczba cylindrów
4
|
Liczba cylindrów
-
|
|
Moc kW
96 kW
|
Moc kW
360 kW
|
|
Pojemność silnika
1 498 cm3
|
Pojemność silnika
-
|
Ogólne |
|
|---|---|
|
Rok modelowy
2025
|
Rok modelowy
2023
|
|
Klasa efektywności CO2
D
|
Klasa efektywności CO2
A
|
|
Marka
Honda
|
Marka
NIO
|