VS

VW ID.4 vs VW ID.5 porównanie

Porównaj moc (299 KM vs 299 KM), bagażnik i cenę (178 300 zł vs 190 500 zł ) w jednym miejscu. Sprawdź, który samochód jest lepszym wyborem – VW ID.4 czy VW ID.5.

VW ID.4 vs VW ID.5: najważniejsze różnice

VW ID.4

4,4 (9 Opinie)
oceń
  • niewiele tańszy
szczegóły

VW ID.5

2,9 (2 Opinie)
oceń
  • prawie niezauważalnie większy zasięg elektryczny
  • minimalnie lżejszy
szczegóły

Wszystkie szczegóły dotyczące osiągów, zużycia paliwa, zasięgu i pojemności bagażnika znajdziesz w porównaniu technicznym poniżej – wraz z opiniami użytkowników o obu modelach.

By Achim Sedelmaier

ID.4

VW ID.4 VS VW ID.5 — kompletne porównanie SUV‑ów elektrycznych

VW ID.4 i VW ID.5 stają dziś naprzeciw siebie w klasycznym starciu crossovera i coupé‑SUV‑a, więc jeśli szukasz porównania, różnic i praktycznych wniosków — jesteś we właściwym miejscu. To tekst dla tych, którzy chcą wiedzieć, czym te dwa Volkswageny różnią się w codziennym życiu, nie tylko na papierze, i jak wpływa to na wybór między SUV elektryczny a sportowo stylizowanym nadwoziem. Znajdziesz tu ocenę charakteru, wygody, użytkowości i wizerunku, nie liczbowe tabele. Krótko, rzeczowo i z humorem — tak jak lubią to czytelnicy szukający sensownej decyzji zakupowej.

ID.5

Charakter: praktyk kontra stylistyczny szlif

VW ID.4 gra rolę spokojnego, kompetentnego kompana — stonowany, przewidywalny i nastawiony na komfort codzienny, podczas gdy VW ID.5 chce być zauważony, z niższą linią dachu i bardziej sportowym rysunkiem. ID.4 daje wrażenie auta zaprojektowanego pod praktykę i uniwersalność, zaś ID.5 pokazuje, że wśród elektryków też można mieć odrobinę dramatyzmu. Kto woli ciszę, wygodę i prostotę obsługi, poczuje się dobrze w ID.4; kto lubi, by samochód mówił coś o właścicielu, spojrzy w stronę ID.5. Oba trzymają wysoki poziom wykonania, ale ich nastroje to różne playlisty za sterami.

ID.4

Użytkowanie na co dzień: który lepiej zniesie dojazdy, rodzinną logistykę i weekendy?

VW ID.4 wypada jako bardziej wszechstronny towarzysz podróży rodzinnych i dłuższych tras dzięki bardziej tradycyjnej sylwetce i praktycznemu podejściu do przestrzeni bagażowej, natomiast VW ID.5 faworyzuje styl kosztem nieco bardziej „ściśniętej” perspektywy za tylnymi siedzeniami. W mieście obie wersje radzą sobie sprawnie, ale ID.5 częściej trafi w gusta kierowców, którzy cenią wygląd i bardziej dynamiczną pozycję za kółkiem. Dla rodziny z fotelikami ID.4 może być mniej kłopotliwy przy pakowaniu i codziennych manewrach. Suma praktyczna jest więc wyraźnie inna mimo bliskiego pokrewieństwa technicznego.

ID.5

Tożsamość zakupu: jak wytłumaczysz wybór znajomym (i sobie)?

Wybierając VW ID.4, kupujesz argumenty praktyczne — „ma sens” w excelu życia: przewidywalność, komfort i trochę więcej miejsca tam, gdzie go potrzebujesz. Wybór VW ID.5 to komunikat: „chcę elektryczne auto, ale nie chcę wyglądać jak ktoś, kto wybiera tylko rozsądek” — bardziej emocjonalny i aspiracyjny ruch. Jeśli chcesz racjonalnego partnera do codziennych obowiązków, ID.4 daje prostotę i spokój umysłu; jeśli zależy ci na obrazie i lekkim posmaku sportu, ID.5 lepiej obroni twoją decyzję na parkingu przy centrum handlowym. Oba modele mają sens — pytanie brzmi, czy ważniejsza jest funkcja, czy forma.

ID.4

Dla kogo najlepiej pasuje VW ID.4?

VW ID.4 trafi w gusta osób, które przed zakupem patrzą chłodnym okiem na koszty użytkowania i praktyczność — czyli kierowców w typie Racjonalnym i Pragmatyka. To auto dla tych, którzy przewożą regularnie rodzinę, bagaże i chcą minimalnych kompromisów przy codziennej obsłudze oraz komfortowych długich trasach. Kierowcy ceniący spokój i uporządkowaną ergonomię znajdą tu sporo zalet; to samochód, który nie krzyczy, ale robi swoje bardzo dobrze. Jeśli Twoja lista priorytetów zaczyna się od sensu użytkowego, ID.4 może być pierwszym miejscem do postawienia ptaszka.

ID.5

Dla kogo najlepiej pasuje VW ID.5 — i kiedy warto wrócić do ID.4?

VW ID.5 przemówi do osób stawiających na wygląd, emocje i wyrazisty styl — idealnych dla kierowców z nastawieniem na Design/Brand i Status/Expression. To wybór dla tych, którzy chcą elektryka, który nie wygląda jak typowy rodzinny van, lecz robi wrażenie przy wysiadaniu na mieście czy podczas weekendowych wypadów. Jeśli jednak twoje kryteria to maksimum praktyczności i bezkompromisowa funkcjonalność, VW ID.4 pozostaje rozsądną alternatywą i warto z nim porównać każdy kompromis związany ze stylem. Przejdź dalej do szczegółowego zestawienia — tam znajdziesz twarde dane, które pomogą domknąć tę rozmowę.

Video - VW ID.4

Video Thumbnail

Szczegóły techniczne: konkretne różnice między modelami

ID.4

Koszty i zużycie

Cena zakupu i efektywność to często pierwsze kryteria przy wyborze auta. Tutaj widać, który model lepiej wypada w dłuższej perspektywie – przy tankowaniu, ładowaniu lub zakupie.

VW ID.4 jest niewiele tańszy – jego cena zaczyna się od 178 300 zł , podczas gdy VW ID.5 kosztuje 190 500 zł . Różnica wynosi około 12 212 zł.

Zużycie energii jest zbliżone – 15,4 kWh/100km.

Pod względem zasięgu elektrycznego VW ID.5 wypada prawie niezauważalnie lepiej: osiąga do 571 km, czyli około 1 km więcej niż VW ID.4.

ID.5

Silnik i osiągi

Moc, moment obrotowy i przyspieszenie wiele mówią o tym, jak auto prowadzi się na co dzień. Tu widać, kto oferuje więcej dynamiki.

Oba modele oferują taką samą moc – 299 KM.

Oba modele przyspieszają niemal tak samo – 6,1 s od 0 do 100 km/h.

Moment obrotowy jest taki sam w obu modelach – 545 Nm.

ID.4

Przestrzeń i praktyczność

Samochód rodzinny czy codzienny towarzysz – który oferuje więcej miejsca, komfortu i elastyczności?

Oba samochody oferują miejsce dla 5 osób.

Pod względem masy własnej VW ID.5 jest minimalnie lżejszy – 2 051 kg wobec 2 065 kg. Różnica to około 14 kg.

Pod względem ładowności VW ID.4 wypada minimalnie lepiej – 554 kg wobec 552 kg. Różnica to około 2 kg.

Kto wygrywa wyścig w analizie danych?

VW ID.4 ledwie jest z przodu w obiektywnym porównaniu danych.
Ta ocena pokazuje jedynie, który model zdobywa więcej punktów na papierze – nie który z dwóch samochodów jest dla Ciebie właściwy.

od 178 300 zł
ID.4

VW ID.4

  • Typ silnika : Elektryczny
  • Skrzynia biegów : Automatyczna
  • Rodzaj napędu : Napęd na tylne koła, Napęd na cztery koła
  • Moc KM : 190 - 299 KM
  • Zużycie kWh/100km : 15,4 - 16,6 kWh/100km
  • Zasięg elektryczny : 425 - 570 km
VW ID.4
VW ID.5

Koszty i Zużycie

Zobacz analizę szczegółową

Silnik i osiągi

Zobacz analizę szczegółową

Wymiary i Nadwozie

Zobacz analizę szczegółową

VW ID.4

VW ID.4 to praktyczny i komfortowy samochód elektryczny, który sprawdza się zarówno w miejskiej codzienności, jak i na dłuższych wyjazdach. Wnętrze oferuje przemyślane rozplanowanie i dobrą widoczność, a prowadzenie wyróżnia się stabilnością i przewidywalnością, co daje poczucie pewności za kierownicą.

szczegóły

VW ID.5

VW ID.5 to elegancko opływowe coupé-SUV od Volkswagena — wygląda jak samochód z przyszłości, a jednocześnie oferuje praktyczność niezbędną na co dzień. Jazda nim jest płynna i cicha, daje przyjemność typową dla elektryków, a przy tym potrafi być urokliwie oszczędny, więc wyróżnisz się bez krzyczenia.

szczegóły
VW ID.4
VW ID.5

Koszty i Zużycie

Cena
178 300 - 244 100 zł
Cena
190 500 - 252 600 zł
Zużycie L/100km
-
Zużycie L/100km
-
Zużycie kWh/100km
15,4 - 16,6 kWh/100km
Zużycie kWh/100km
15,4 - 16,1 kWh/100km
Zasięg elektryczny
425 - 570 km
Zasięg elektryczny
436 - 571 km
Pojemność baterii
-
Pojemność baterii
-
CO2
0 g/km
CO2
0 g/km
Pojemność zbiornika paliwa
-
Pojemność zbiornika paliwa
-

Wymiary i Nadwozie

Typ nadwozia
SUV
Typ nadwozia
SUV
Miejsca siedzące
5
Miejsca siedzące
5
Drzwi
-
Drzwi
-
Masa własna
2 065 - 2 219 kg
Masa własna
2 051 - 2 204 kg
Pojemność bagażnika
-
Pojemność bagażnika
-
Długość
-
Długość
-
Szerokość
1 852 mm
Szerokość
1 852 mm
Wysokość
-
Wysokość
-
Maksymalna pojemność bagażnika
-
Maksymalna pojemność bagażnika
-
Ładowność
525 - 554 kg
Ładowność
529 - 552 kg

Silnik i osiągi

Typ silnika
Elektryczny
Typ silnika
Elektryczny
Skrzynia biegów
Automatyczna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Szczegóły skrzyni biegów
Reduktor
Szczegóły skrzyni biegów
Reduktor
Rodzaj napędu
Napęd na tylne koła, Napęd na cztery koła
Rodzaj napędu
Napęd na tylne koła, Napęd na cztery koła
Moc KM
190 - 299 KM
Moc KM
190 - 299 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h
6,1 - 8,5 s
Przyspieszenie 0-100 km/h
6,1 - 8,4 s
Maksymalna prędkość
-
Maksymalna prędkość
-
Moment obrotowy
310 - 545 Nm
Moment obrotowy
310 - 545 Nm
Liczba cylindrów
-
Liczba cylindrów
-
Moc kW
140 - 220 kW
Moc kW
140 - 220 kW
Pojemność silnika
-
Pojemność silnika
-

Ogólne

Rok modelowy
2026
Rok modelowy
2026
Klasa efektywności CO2
A
Klasa efektywności CO2
A
Marka
VW
Marka
VW
DriveDuel wykorzystuje analizę danych i sztuczną inteligencję do analizy danych pojazdów oraz tworzenia treści. Treści są regularnie sprawdzane i ulepszane. Wyświetlane ceny są wartościami orientacyjnymi opartymi na niemieckich cenach katalogowych, dostosowanych do stawek VAT obowiązujących w danym kraju. Podatki rejestracyjne obowiązujące w poszczególnych krajach nie są uwzględnione. Informacje te nie są prawnie wiążące.