VS

Maxus Deliver 9 vs Hyundai Inster porównanie

Porównaj moc (204 KM vs 115 KM), bagażnik i cenę (198 600 zł vs 105 000 zł ) w jednym miejscu. Sprawdź, który samochód jest lepszym wyborem – Maxus Deliver 9 czy Hyundai Inster.

Maxus Deliver 9 vs Hyundai Inster: najważniejsze różnice

Maxus Deliver 9

  • istotnie większa moc
szczegóły

Hyundai Inster

5 (1 Opinie)
oceń
  • zdecydowanie tańszy
  • znacznie bardziej oszczędny
  • prawie niezauważalnie większy zasięg elektryczny
  • istotnie szybszy od 0 do 100 km/h
  • zdecydowanie lżejszy
szczegóły

By Achim Sedelmaier

Szczegóły techniczne: konkretne różnice między modelami

Deliver 9

Koszty i zużycie

Cena zakupu i efektywność to często pierwsze kryteria przy wyborze auta. Tutaj widać, który model lepiej wypada w dłuższej perspektywie – przy tankowaniu, ładowaniu lub zakupie.

Hyundai Inster jest zdecydowanie tańszy – jego cena zaczyna się od 105 000 zł , podczas gdy Maxus Deliver 9 kosztuje 198 600 zł . Różnica wynosi około 93 603 zł.

Pod względem zużycia energii przewagę ma Hyundai Inster: z wynikiem 14,3 kWh/100km jest znacznie bardziej wydajny niż Maxus Deliver 9, który zużywa 26,2 kWh/100km. Różnica to około 11,9 kWh/100km.

Pod względem zasięgu elektrycznego Hyundai Inster wypada prawie niezauważalnie lepiej: osiąga do 370 km, czyli około 12 km więcej niż Maxus Deliver 9.

Inster

Silnik i osiągi

Moc, moment i przyspieszenie to klasyczne parametry, na których skupiają się entuzjaści – tu widać ciekawe różnice.

Pod względem mocy silnika Maxus Deliver 9 ma istotnie więcej mocy204 KM zamiast 115 KM. To różnica około 89 KM.

W przyspieszeniu 0–100 km/h Hyundai Inster jest istotnie szybszy – 10,6 s wobec 16 s. Różnica wynosi około 5,4 s sekundy.

Różnica widoczna jest również w momencie obrotowym: Maxus Deliver 9 ciągnie zdecydowanie mocniej – 375 Nm wobec 147 Nm. Różnica to około 228 Nm.

Przestrzeń i praktyczność

Wnętrze, bagażnik i ładowność mają kluczowe znaczenie w codziennym użytkowaniu. Liczy się komfort i elastyczność.

Miejsca siedzące: Maxus Deliver 9 oferuje więcej miejsc siedzących – 7 wobec 4.

Pod względem masy własnej Hyundai Inster jest zdecydowanie lżejszy – 1 380 kg wobec 2 360 kg. Różnica to około 980 kg.

Pod względem ładowności Maxus Deliver 9 wypada zdecydowanie lepiej – 1 140 kg wobec 357 kg. Różnica to około 783 kg.

Kto wygrywa wyścig w analizie danych?

Hyundai Inster wygrywa niewielką różnicą w obiektywnym porównaniu danych.
Ta ocena pokazuje jedynie, który model zdobywa więcej punktów na papierze – nie który z dwóch samochodów jest dla Ciebie właściwy.

od 105 000 zł
Inster

Hyundai Inster

  • Typ silnika : Elektryczny
  • Skrzynia biegów : Automatyczna
  • Rodzaj napędu : Napęd na przednie koła
  • Moc KM : 97 - 115 KM
  • Zużycie kWh/100km : 14,3 - 15,1 kWh/100km
  • Zasięg elektryczny : 327 - 370 km
Maxus Deliver 9
Hyundai Inster

Koszty i Zużycie

Zobacz analizę szczegółową

Silnik i osiągi

Zobacz analizę szczegółową

Wymiary i Nadwozie

Zobacz analizę szczegółową

Maxus Deliver 9

Maxus Deliver 9 to użytkowy van stworzony do ciężkiej pracy — solidny, przestronny i skoncentrowany na ekonomii, idealny dla firm, które wolą praktyczne rozwiązania zamiast designerskich fajerwerków. Nie oczekuj wrażeń z jazdy sportowej, ale liczyć możesz na bezawaryjność i łatwość użytkowania, co w praktyce oznacza mniej stresu i więcej dowiezionych zleceń.

szczegóły

Hyundai Inster

Hyundai Inster to samochód, który zaskakuje świeżym stylem i praktycznym podejściem do codziennej mobilności. Dobrze zestrojone zawieszenie i przestronne wnętrze sprawiają, że to pewny wybór dla tych, którzy chcą komfortu bez przepłacania.

szczegóły
Maxus Deliver 9
Hyundai Inster

Koszty i Zużycie

Cena
198 600 - 308 400 zł
Cena
105 000 - 132 200 zł
Zużycie L/100km
8,8 L/100km
Zużycie L/100km
-
Zużycie kWh/100km
26,2 - 30,8 kWh/100km
Zużycie kWh/100km
14,3 - 15,1 kWh/100km
Zasięg elektryczny
287 - 358 km
Zasięg elektryczny
327 - 370 km
Pojemność baterii
-
Pojemność baterii
-
CO2
0 - 231 g/km
CO2
0 g/km
Pojemność zbiornika paliwa
-
Pojemność zbiornika paliwa
-

Wymiary i Nadwozie

Typ nadwozia
Van
Typ nadwozia
SUV
Miejsca siedzące
3 - 7
Miejsca siedzące
4
Drzwi
-
Drzwi
-
Masa własna
2 360 - 2 770 kg
Masa własna
1 380 - 1 433 kg
Pojemność bagażnika
-
Pojemność bagażnika
238 - 280 L
Długość
-
Długość
-
Szerokość
2 062 mm
Szerokość
1 610 mm
Wysokość
-
Wysokość
-
Maksymalna pojemność bagażnika
-
Maksymalna pojemność bagażnika
-
Ładowność
730 - 1 140 kg
Ładowność
317 - 357 kg

Silnik i osiągi

Typ silnika
Diesel, Elektryczny
Typ silnika
Elektryczny
Skrzynia biegów
Manuel, Automatyczna
Skrzynia biegów
Automatyczna
Szczegóły skrzyni biegów
Manualna skrzynia biegów, Reduktor
Szczegóły skrzyni biegów
Reduktor
Rodzaj napędu
Napęd na przednie koła
Rodzaj napędu
Napęd na przednie koła
Moc KM
148 - 204 KM
Moc KM
97 - 115 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h
16 - 19 s
Przyspieszenie 0-100 km/h
10,6 - 11,7 s
Maksymalna prędkość
-
Maksymalna prędkość
-
Moment obrotowy
330 - 375 Nm
Moment obrotowy
147 Nm
Liczba cylindrów
4
Liczba cylindrów
-
Moc kW
108 - 150 kW
Moc kW
71 - 85 kW
Pojemność silnika
1 996 cm3
Pojemność silnika
-

Ogólne

Rok modelowy
2 022 - 2 024
Rok modelowy
2025
Klasa efektywności CO2
G, A
Klasa efektywności CO2
A
Marka
Maxus
Marka
Hyundai
DriveDuel wykorzystuje analizę danych i sztuczną inteligencję do analizy danych pojazdów oraz tworzenia treści. Treści są regularnie sprawdzane i ulepszane. Wyświetlane ceny są wartościami orientacyjnymi opartymi na niemieckich cenach katalogowych, dostosowanych do stawek VAT obowiązujących w danym kraju. Podatki rejestracyjne obowiązujące w poszczególnych krajach nie są uwzględnione. Informacje te nie są prawnie wiążące.