VS

Renault Trafic Transporter vs Maxus Deliver 7 porównanie

Porównaj moc (170 KM vs 204 KM), bagażnik i cenę (195 200 zł vs 156 800 zł ) w jednym miejscu. Sprawdź, który samochód jest lepszym wyborem – Renault Trafic Transporter czy Maxus Deliver 7.

Renault Trafic Transporter vs Maxus Deliver 7: najważniejsze różnice

Renault Trafic Transporter

  • w niewielkim stopniu bardziej oszczędny
  • widocznie bardziej oszczędny
  • prawie niezauważalnie szybszy od 0 do 100 km/h
  • odczuwalnie lżejszy
szczegóły

Maxus Deliver 7

  • wyraźnie tańszy
  • w niewielkim stopniu większa moc
  • nieco większy zasięg elektryczny
szczegóły

By Achim Sedelmaier

Szczegóły techniczne: konkretne różnice między modelami

Trafic Transporter

Koszty i zużycie

Cena zakupu i efektywność to często pierwsze kryteria przy wyborze auta. Tutaj widać, który model lepiej wypada w dłuższej perspektywie – przy tankowaniu, ładowaniu lub zakupie.

Maxus Deliver 7 jest wyraźnie tańszy – jego cena zaczyna się od 156 800 zł , podczas gdy Renault Trafic Transporter kosztuje 195 200 zł . Różnica wynosi około 38 477 zł.

W spalaniu również widać różnice: Renault Trafic Transporter zużywa 6,8 L/100km i jest tym samym w niewielkim stopniu oszczędniejszy niż Maxus Deliver 7, który spala 8 L/100km. To około 1,2 L/100km różnicy.

Pod względem zużycia energii przewagę ma Renault Trafic Transporter: z wynikiem 21,2 kWh/100km jest widocznie bardziej wydajny niż Maxus Deliver 7, który zużywa 26,9 kWh/100km. Różnica to około 5,7 kWh/100km.

Pod względem zasięgu elektrycznego Maxus Deliver 7 wypada nieco lepiej: osiąga do 370 km, czyli około 52 km więcej niż Renault Trafic Transporter.

Deliver 7

Silnik i osiągi

Pod maską widać, który model jest bardziej sportowy i kto ma lepszy start.

Pod względem mocy silnika Maxus Deliver 7 ma w niewielkim stopniu więcej mocy204 KM zamiast 170 KM. To różnica około 34 KM.

W przyspieszeniu 0–100 km/h Renault Trafic Transporter jest prawie niezauważalnie szybszy – 10,8 s wobec 11,4 s. Różnica wynosi około 0,6 s sekundy.

Różnica widoczna jest również w momencie obrotowym: Renault Trafic Transporter ciągnie ledwo mocniej – 380 Nm wobec 375 Nm. Różnica to około 5 Nm.

Przestrzeń i praktyczność

Poza mocą liczy się też wygoda i funkcjonalność. Tu decyduje się, który samochód jest bardziej praktyczny i wszechstronny.

Miejsca siedzące: Renault Trafic Transporter oferuje więcej miejsc siedzących – 6 wobec 3.

Pod względem masy własnej Renault Trafic Transporter jest odczuwalnie lżejszy – 1 848 kg wobec 2 360 kg. Różnica to około 512 kg.

Pod względem ładowności Renault Trafic Transporter wypada minimalnie lepiej – 1 222 kg wobec 1 140 kg. Różnica to około 82 kg.

Kto wygrywa wyścig w analizie danych?

Renault Trafic Transporter jest zdecydowanie lepszy w obiektywnym porównaniu danych.
Ta ocena pokazuje jedynie, który model zdobywa więcej punktów na papierze – nie który z dwóch samochodów jest dla Ciebie właściwy.

od 195 200 zł
Trafic Transporter

Renault Trafic Transporter

  • Typ silnika : Elektryczny, Diesel
  • Skrzynia biegów : Automatyczna
  • Rodzaj napędu : Napęd na przednie koła
  • Moc KM : 122 - 170 KM
  • Zużycie L/100km : 6,8 - 7 L/100km
  • Zużycie kWh/100km : 21,2 - 22,2 kWh/100km
  • Zasięg elektryczny : 240 - 318 km
Renault Trafic Transporter
Maxus Deliver 7

Koszty i Zużycie

Zobacz analizę szczegółową

Silnik i osiągi

Zobacz analizę szczegółową

Wymiary i Nadwozie

Zobacz analizę szczegółową

Renault Trafic Transporter

Renault Trafic to pracowity i praktyczny van, który chwali się przestrzenią i rozsądnie zaprojektowanym wnętrzem idealnym dla firm i osób potrzebujących solidnego transportu. Nie błyszczy ekstrawagancją, ale za to dowozi codziennie bez dramatów — prosty, wygodny i mądry wybór, gdy liczy się funkcjonalność.

szczegóły

Maxus Deliver 7

Maxus Deliver 7 to nowoczesna dostawcza maszyna, która sprytnie łączy praktyczność codziennej pracy z wygodą kierowcy, tak że długie trasy przestają być karą. Dla przedsiębiorcy szukającego niezawodnego partnera do miasta i w trasie Deliver 7 oferuje rozsądne koszty eksploatacji, solidne wrażenie i odrobinę stylu więcej niż przeciętny furgon — warto go wpisać na krótką listę kandydatów.

szczegóły
Renault Trafic Transporter
Maxus Deliver 7

Koszty i Zużycie

Cena
195 200 - 222 700 zł
Cena
156 800 - 256 100 zł
Zużycie L/100km
6,8 - 7 L/100km
Zużycie L/100km
8 L/100km
Zużycie kWh/100km
21,2 - 22,2 kWh/100km
Zużycie kWh/100km
26,9 - 28,2 kWh/100km
Zasięg elektryczny
240 - 318 km
Zasięg elektryczny
310 - 370 km
Pojemność baterii
-
Pojemność baterii
-
CO2
0 - 184 g/km
CO2
0 - 211 g/km
Pojemność zbiornika paliwa
-
Pojemność zbiornika paliwa
-

Wymiary i Nadwozie

Typ nadwozia
Van
Typ nadwozia
Van
Miejsca siedzące
3 - 6
Miejsca siedzące
3
Drzwi
-
Drzwi
-
Masa własna
1 848 - 2 075 kg
Masa własna
2 360 - 2 520 kg
Pojemność bagażnika
-
Pojemność bagażnika
-
Długość
-
Długość
-
Szerokość
1 956 mm
Szerokość
2 030 mm
Wysokość
-
Wysokość
-
Maksymalna pojemność bagażnika
-
Maksymalna pojemność bagażnika
-
Ładowność
899 - 1 222 kg
Ładowność
980 - 1 140 kg

Silnik i osiągi

Typ silnika
Elektryczny, Diesel
Typ silnika
Elektryczny, Diesel
Skrzynia biegów
Automatyczna
Skrzynia biegów
Automatyczna, Manuel
Szczegóły skrzyni biegów
Reduktor, Automatyczna skrzynia biegów
Szczegóły skrzyni biegów
Reduktor, Manualna skrzynia biegów
Rodzaj napędu
Napęd na przednie koła
Rodzaj napędu
Napęd na przednie koła
Moc KM
122 - 170 KM
Moc KM
148 - 204 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h
10,8 - 13,6 s
Przyspieszenie 0-100 km/h
11,4 - 11,6 s
Maksymalna prędkość
-
Maksymalna prędkość
-
Moment obrotowy
245 - 380 Nm
Moment obrotowy
330 - 375 Nm
Liczba cylindrów
4
Liczba cylindrów
4
Moc kW
90 - 125 kW
Moc kW
108 - 150 kW
Pojemność silnika
1 997 cm3
Pojemność silnika
1 996 cm3

Ogólne

Rok modelowy
2 023 - 2 025
Rok modelowy
2 024 - 2 025
Klasa efektywności CO2
A, G
Klasa efektywności CO2
A, G
Marka
Renault
Marka
Maxus
DriveDuel wykorzystuje analizę danych i sztuczną inteligencję do analizy danych pojazdów oraz tworzenia treści. Treści są regularnie sprawdzane i ulepszane. Wyświetlane ceny są wartościami orientacyjnymi opartymi na niemieckich cenach katalogowych, dostosowanych do stawek VAT obowiązujących w danym kraju. Podatki rejestracyjne obowiązujące w poszczególnych krajach nie są uwzględnione. Informacje te nie są prawnie wiążące.